Zemřela Marie HrubáZemřela Marie Hrubá

Paní Marie Hrubá, vdova po plk. letectva v. v. Otakaru Hrubém DFC, zcela ve shodě se smutečním oznámením, odešla z tohoto světa zcela zbytečně. V podstatě zdravá nakonec podlehla v Hradci Králové těžkým zraněním, způsobeným v kopci nečekaně uvolněným automobilem. Proto již neotevřela právě doručenou obálku s materiály, které si od nás vyžádala. Tak se už nedověděla, že kniha o jejím manželovi byla oceněna na pražském knižním veletrhu. I tím se jedinečným způsobem naplnilo její přání, aby opravdu mimořádné Otakarovy osudy byly sepsány, vydány, a tak zpřístupněny širokým řadám vděčných čtenářů. Na spolupráci i rodinná setkání s touto obětavou ženou budeme vzpomínat.

   


Smuteční oznámení o skonu paní Marie Hrubé.

 


   


Čestnou stráž u rakve zesnulé stojí členové Klubu vojenské historie pánové (od leva) Hynek Bláha, Jiří Dibelka, Michal Juran a Jan Dvořák.

 


   


Zarmoucená rodina se loučí s maminkou, babičkou a prababičkou.

 


   


Tak budeme na paní Hrubou vzpomínat my. Mnoho času jsme s ní takto strávili při přípravě knihy Rebel v oblacích. Že se ale s manželkou dočkáme jejího tak nespravedlivého konce, nás nikdy nenapadlo.

 


Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu je chráněn podle autorského zákona, bez souhlasu
autora je výslovně zakázáno kopírování a další šíření obsahu jakýmkoliv způsobem.